Logo

ЕМГЕ-КОМПАНИ Продава Куќа 201м2 + двор 203м2

Број на оглас: 2027346 | Објавен на: 31.01.2019, 12:13
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 6

Квадратура: 201 m²

Број на спратови: 2 спрата

Греење: Друго

Дворна површина: 203 m²

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


ЕМГЕ-КОМПАНИ Продава Куќа на 2 спрата со површина од 201м2 + дворно место 203м2.Од кој првиот и вториот кат се со површина од 64м2 + подрумот е со површина од 74м2.Секој од спратевите има по 3 големи соби + тераса + купатило.Куќата е тврда градба на добра локација близу новиот центар.Куќата е многу добро уредена од кои првиот спрат има PVC врати и прозорци итн...
Посредуваме и кредити со најниска каматна стапка со рок на отплата до 30 години.
!!! Купуваме за вас - Продаваме за вас !!!
Агенција за недвижности
ЕМГЕ-КОМНПАНИ Кавадарци
Западен Вулевар бб
Веднаш под винарска визба Тиквеш.
Контакт
043/411-133
070/239-381
078/239-700
Email : emgekompani@gmail.com
Web : www.emge-kompani.com

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 EMGE-KOMPANI

Потврден огласувач