Logo

ЕМГЕ-КОМПАНИ Трактор John Deere 5045D 4x4 !!! НОВО !!!

Број на оглас: 2027801 | Објавен на: 30.03.2018, 09:22
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


Пристигнаа нови Трактори John Deere 5045D 4x4 45кс, по неверојатно ниска цена. Возете и вие John Deere една од најдобрите марки од најпознатите светски брендови.
ЕМГЕ-КОМПАНИ Кавадарци - трактори од нај познатите светски брендови од марката на IMT, GOLDONI, JOHN DEERE, TAFE, URSUS…

- Трактор John Deere 5042C 2WD без/со кабина 42кс
- Трактор John Deere 5045D 2WD/4WD без/со кабина 45кс
- Трактор John Deere 5055E 2WD без/со кабина 55кс
- Трактор John Deere 5065E 4WD без/со кабина 65кс
- Трактор John Deere 5075E 4WD без/со кабина 75кс


ЕМГЕ-КОМПАНИ ви нуди најповолни услови за кредитирање.Кредити за трактори и земјоделска механизација со најниска каматна стапка од 3.3%.Кредитот може да се плаќа месечно или годишно.
Достава низ цела Македонија (до вашето место на живеење).

Контакт :
043/411-133
070/239-381
078/239-700
Email: emgekompani@gmail.com
Web: www.emge-kompani.com

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 ЕМГЕ-КОМПАНИ

Потврден огласувач