Logo

Slim Line Capsules

Број на оглас: 2030513 | Објавен на: 21.07.2017, 21:03
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 МКД

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Ослабување и Исхрана

Вид на оглас: Се продава


Заблескајте во пролетта со убавина каква што отсекогаш сте посакувале!
077 533 219
Постигнете витко тело, затегната кожа, сјајна коса и цврсти нокти. Освежете го телото, подарете му енергија и истакнете ја вашата убавина!

 Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

 BILJANA

Потврден огласувач