Logo

REEBOK KLASIK ORIGINAL

Број на оглас: 2031467 | Објавен на: 17.05.2016, 12:15
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Tип на обувки: Патики

Големина: 38

Боја: Бела

Цена: 1.200 МКД

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Женски обувки

Вид на оглас: Се продава


Nemaaaa kopiiiiii. PRODADENI

 Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

 Toni

Потврден огласувач