Logo

FLORA CREATIVE - СЕЗОНСКИ ЦВЕЌИЊА СО АВТОМ.НАВОД.ЗА БАЛКОНИ

Број на оглас: 2033677 | Објавен на: 09.03.2019, 16:49
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 7.000 МКД

Категорија: Услуги, Сервисери / Животински и растителен свет

Вид на оглас: Се продава


FLORA CREATIVE СО ДОЛГОДИШНО ИСКУСТВО И КВАЛИТЕТ УРЕДУВА ЛЕТНИ ТЕРАСИ НА РЕСТОРАНИ, КАФИЧИ, ПАРКОВИ, БАЛКОНИ СО СЕЗОНСКО ЦВЕЌЕ ЗА ПРОЛЕТ,ЛЕТО,ЕСЕН СО МОЖНОСТ И ПРЕПОРАЧУВАМЕ ПАКЕТ КЛУЧ НА РАКА СО ИНСТАЛАЦИЈА НА АВТОМАТСКИ СИСТЕМ ЗА НАВОДНУВАЊЕ НА ТАЈМИНГ ЗОНИ И НИВНО ОДРЖУВАЊЕ НА 12 РАТИ ОДНОСНО МЕСЕЦИ СО ДОГОВОР НА СОРАБОТКА.

ЕДНОСТАВНО БИДЕТЕ ИН ВО ГРАДОТ БИДЕТЕ ОПКОЛЕНИ НОНСТОП СО ЦВЕЌЕ, ПРЕКУ НАС ТОА ЌЕ ГО ДОСТИГНЕТЕ НА НАЈ ЕДНОСТАВЕН И БРЗ НАЧИН!!

посетете не на facebook na веб страната на следниот линк:

https://web.facebook.com/Flora-Creative-505722919537983/

 Скопје    Општина: Гази Баба

Прати Е-Маил

 TONI

Потврден огласувач