Logo

Продавам ореови дрва

Број на оглас: 2035043 | Објавен на: 30.08.2017, 10:51
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дрвна индустрија и Преработка на дрво

Вид на оглас: Се продава


Продавам две ореови дрва во атарот на с. Чифлик, одлични за изработка на материјал за разни намени. До локацијата има пристапен пат за камион или трактор за транспорт на материјалот. Цена по договор, зависи кој ќе врши сечење и обезбедување на документите.
Тел. за контакт:
Од Звонко - сопственикот: +381/64-512-0366 (Зајечар, Србија)
Од Иван - брат на сопственикот 076/436-854 и 076/490-736.

 Берово    Општина: Пехчево

Прати Е-Маил

 Иван