Logo

***Капитал***Стан во Билјанини Извори 70 мкв

Број на оглас: 2035047 | Објавен на: 20.02.2017, 10:20
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 2

Квадратура: 70

Греење: Нема

Спрат: 3

Цена: 42.000 €

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Шифра 10 376

Станот се наоѓа во Охрид, во урбана заедница Биљанини извори.

Вкупна површина 70 мкв. Кат 3 со лифт. Ориентација исток. Паркинг.

Распоред: дневна со трпезарија и кујна со излез на балкон, спална со излез на балкон, бања и предсобје.

Карактеристики: блиндирана влезна врата, дрвени внатрешни врати, пвц прозори, паркетен под, звучна и топлотна изолација.

Трошоци на товар на купувачот: 3% данок на промет на недвижен имот и нотарски акт.


Погледнете ја нашата понуда на веб страната:
www.kapitalohrid.mk
Контакт е-маил:
contact@kapitalohrid.mk
Контакт телефони:
070/388-844
078/232-047
046/611-144

 Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

 Агенција за недвижности ,,Капитал'' Охрид (претпријатие)

Потврден огласувач