Logo

Кревети

Број на оглас: 2035724 | Објавен на: 19.01.2019, 19:48
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: Дом и Градина / Спална соба / Кревети

Вид на оглас: Се продава


Продавам и изработувам кревети може и по ваш нацрт

 Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

 majstor

Потврден огласувач