Logo

Se Prodava Opel Insignia 2.0 cdti

Број на оглас: 2036783 | Објавен на: 22.03.2018, 12:45
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Insignia

Година: 2012

Гориво: Дизел

Километри: 60000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


kolata e so full oprema vo perfektna sostojba.INFORMACII NA BROJOT
077 871 071

 Скопје    Општина: Автокоманда

Прати Е-Маил

 martin

Потврден огласувач