Logo

Se Prodavaat Bandazi(si)Aez 17 ki so dobri gumi 5x112

Број на оглас: 2036827 | Објавен на: 22.03.2018, 12:45
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


bandazite se vo odlicna sostojba ne se farbani ne se krivi so dobri gumi 225 45 17 dunlop pasuvaat na audi a4 a6 golf 5 passat skoda

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 martin

Потврден огласувач