Logo

VIKEND KUKA

Број на оглас: 2036903 | Објавен на: 08.05.2018, 16:25
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 84 m²

Број на соби: 4

Греење: Нема

Наместена: Делумно

Цена: 1 €
Цената е фиксна

Категорија: Недвижности / Викенд куќи

Вид на оглас: Се продава


Vikendica vo Varvara na patot kon Markov manasti.Kuka so povrsina od 84m2. i dvorno mesto 1000m2.

 Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

 Marina Cvetkovska