Logo

Se prodava urbaniziran plac od 1500 m2 sproti Sportska sala

Број на оглас: 2037168 | Објавен на: 19.11.2019, 23:38
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 1500 m²

Тип на земјиште: Градежно

Цена: 50 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Se prodava urbaniziran plac so moznost za podelba od 1500 m2 sproti Sportska sala- Bejtovi njive 10 m od reka.
Placot e urbaniziran i ima izvadeno markica za gradba , ima vovedeno struja , ima izvadeno voda i e ograden.50 eu/m2 .ima prostor za dogovor
Telefon za kontakt 078/932-736
078/301-610

 Куманово    Општина:Куманово

Прати Е-Маил

 Filip