Logo

SOLARNI KOLEKTORI 7 GODINI GARNACIJA !!!

Број на оглас: 2037349 | Објавен на: 22.03.2017, 12:47
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 11.990 МКД 14.990 МКД

Категорија: Останато

Вид на оглас: Се продава


Соларни Колектори 7 години гаранција !!!

Комплетот содржи:
-Инокс Бољер од внатре и надвор
-Електроника ПИОНИР
-Електромагнетен вентил
-Тросолојна бакарна цевка
-Инокс постоље за бољер
-Грејач за бољер

100 литри = 11990
150 литри = 14990
200 литри = 17990
240 литри = 21490
300 литри = 25990

Изберете квалитет
Купете сончев колектор по најниска цена

Наш сервис и гаранција

НАЈДОБРИ ВО МАКЕДОНИЈА

Контакт телефон 078/33 55 11
Контакт телефон 078/33 55 11
Контакт телефон 078/33 55 11

 Скопје    Општина: Илинден

Прати Е-Маил

 Teko Solar

Потврден огласувач