Logo

ПРОДАВАМ

Број на оглас: 2037878 | Објавен на: 23.08.2017, 10:20
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 425 m²

Тип на земјиште: Градежно

Цена: 135 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


ИТНО !!! Продавам плац во урбанизиран дел за куќа во нас. Раштански пат, место викано Брест,на убава експозиција,до Вила Иваница
Има довод на: вода,струја,канализација, и од две страни на плацот има пат,
со имотен лист и превод на Нотар во истиот момент
За цената на лице место со можност за договор.
Тел. 070/554-808.
071/380-754

 Кичево

Прати Е-Маил

 SOTIR

Потврден огласувач