Logo

ALL STAR ORIGINAL

Број на оглас: 2039118 | Објавен на: 12.05.2016, 14:55
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Tип на обувки: Патики

Големина: 40

Боја: Други

Цена: 1.500 МКД

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Женски обувки

Вид на оглас: Се продава


Cista koza. PRODADENI

 Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

 Toni

Потврден огласувач