Logo

LCD Viewfinder xs Canon D500 D550 D600 D60

Број на оглас: 2039679 | Објавен на: 08.07.2018, 15:38
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 600 МКД

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Видео камери - Дигитални / Canon

Вид на оглас: Се продава


LCD Viewfinder for Canon D500 D550 D600 D60

LCD vizir za Canon D500 D550 D600 D60

 Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

 ШОП ОНЛАЈН ДООЕЛ (претпријатие)

Потврден огласувач