Logo

Ekskluziven deloven prostor prodavnica vo centar na Bitola

Број на оглас: 2040494 | Објавен на: 04.07.2020, 11:46
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 790 m²

Цена: 1 €

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Канцеларија

Вид на оглас: Се продава


Заради префрлување во поголем објект се продава ексклизивен деловен простор во центарот на Битола во близина на Саат кулата означено на мапата, погоден за секаква намена, и тоа:
-Приземје 230м2
-Прв спат 305м2
-Подрум 254м2

Телефон за контакт 078-237-800
Цена по договор

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 Aleksandar

Потврден огласувач