Logo

СВ.НИКОЛА ИКОНА РЕЗБА

Број на оглас: 2040562 | Објавен на: 30.05.2020, 09:46
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 250 €

Категорија: Антиквитети, Уметност, Колекц. / Уметнички слики

Вид на оглас: Се продава


продавам икона Богородица резба во орево дрво димензии 28*49. исто така изработувам икони по нарачка

 Струга    Општина:Струга

Прати Е-Маил

 darko

Потврден огласувач