Logo

nokia 930

Број на оглас: 2040758 | Објавен на: 17.10.2017, 18:21
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Nokia

Модел: nokia 930

Боја: Black

Интерна меморија: 32 GB

РАМ меморија: 2 GB

Големина на екранот: 5 - 5,4" инчи

Цена: 5.300 МКД

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


nokia lumia 930
solidno socuvan - gjendja solide
donesen od CH - nga CH
NEVERLOCK-free sim
INSTALIRANO WINDOWS 10 MOBILE.076438408 (one.vip)

 Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

 ASC

Потврден огласувач