Logo

Aprilia sr 50

Број на оглас: 2043488 | Објавен на: 06.08.2017, 19:04
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 700 €

Категорија: Моторни Возила / Мопеди(под 45km/h)

Вид на оглас: Се продава


Aprilia 99 spremno za letna sezona smeneto vodna pumpa rolni kais vo ekstra sostojba.

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 Јованче

Потврден огласувач