Logo

PRSKALICI 1200 lt 1000 lt VLEKAC PRSKALICI NOVI

Број на оглас: 2043927 | Објавен на: 13.08.2020, 11:05
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Вид на оглас: Се продава


АПЛИЦИРАЈТЕ НА НАЈНОВИОТ ПОВИК ЗА ИПАРД 2 !!!

МОЖНОСТ ЗА ПЛАЌАЊЕ НА РАТИ СО ПОМОШ НА ЗЕМЈОДЕЛСКИ КРЕДИТИ ИЗДАДЕНИ ОД СИТЕ БАНКИ КОИ ГО ОВОЗМОЖУВААТ.

НАЈИЗДРЖЛИВИ !!! НАЈКВАЛИТЕТНИ !!!

- АТОМИЗЕРИ, МУЛЧЕРИ, ФРЕЗИ, ТРАКТОРИ, ЃУБРЕРАСТУРАЧИ И ДРУГА ЗЕМЈОДЕЛСКА МЕХАНИЗАЦИЈА СО ВРВЕН КВАЛИТЕТ
- Земја на потекло: Р. Турција
Напомена:

- МОЖНОСТ ЗА КОМПЛЕТИРАЊЕ НА СИТЕ ПОТРЕБНИ ДОКУМЕНТИ ЗА АПЛИЦИРАЊЕ НА ИПАРД ПРОГРАМИТЕ и ПРОГРАМИТЕ од Агенција за финансиска поддршка во земјоделството и руралниот развој

prskalica prskalici atomizer atomizeri vlekaci vlekac mulcer freza gjubrerasturac prikolka prikolki traktor traktori kola koli kamion kamioni

Огласи од: ZUHER AGRO RESEN

ZUHER AGRO RESEN

Ресен

Станете Премиум член

 ZUHER AGRO RESEN (претпријатие)

Потврден огласувач