Logo

Dvosobni Apartmani vo centarot na Ohrid

Број на оглас: 2044274 | Објавен на: 23.05.2020, 16:34
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 2

Квадратура: 60 m²

Греење: Струја

Спрат: 3 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Нов

Опрема: Наместен

Лифт: Да

Број на балкони: 1 Тераса

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Југоисток

Цена: 1 МКД

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Se iznajmuvat pod kirija i na turisti novi i luksuzno opremeni dvosobni Apartmani/ Stanovi Konfor klase 60m2/ vo centarot na Ohrid, vednas do Ohridska Banka 180m od ezero / dnevna, spalna, kujna, kupatilo, terasa, besplatan parking, internet, klima i tn.

Tel. 075 665426 i 076 501103

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 Zorica