Logo

Се продава куќа во центар на градот

Број на оглас: 2044426 | Објавен на: 18.09.2020, 15:52
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 5

Квадратура: 121 m²

Број на спратови: Приземје

Греење: Дрва

Дворна површина: 64 m²

Тип на домот: Една семејна куќа - Самостојна

Состојба: Реновирана

Опрема: Наместен

Број на балкони: 2 Балкони

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: Нема

Ориентација: Исток

Адреса: Mosa Pijade

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Се продава куќа во центар на градот.На улица Моша Пијаде бр.132 веднаш до бурекџилницата Фреш. Куќава е веднаш вселива со квадратура од 164 м2,од кои 121 м2 се станбена површина, а 43 м2 дворна површина, куќата е легализирана и приватизирана, повеќе информации на
078 344 231 - Македонка

Цена по договор

 Куманово    Општина:Куманово

Прати Е-Маил

 Makedonka

Потврден огласувач