Logo

ABS Kabel za prikolki i kamion

Број на оглас: 2044897 | Објавен на: 07.06.2018, 22:44
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Други

Модел: ABS

Tип на делови: Систем за сопирање /Кочници

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Univerzalen poloven ABS kabel 24V 4MT, so 15 pins

Kontakt tel: 070-763-533
Kontakt tel: 070-763-533
Kontakt tel: 070-763-533
Kontakt tel: 070-763-533
Kontakt tel: 070-763-533
Kontakt tel: 070-763-533

 eDelovi.mk

Потврден огласувач