Logo

Gumi 315/70-22.5

Број на оглас: 2045051 | Објавен на: 06.04.2018, 18:12
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 160 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat 4 polovni gumi so dimenzija 315/70-22.5

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 Robert

Потврден огласувач