Logo

Plac s.Otovica

Број на оглас: 2045054 | Објавен на: 25.04.2019, 21:40
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 6000 m²

Тип на земјиште: Градежно

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Se prodava plac vo selo otovica blisku do ezeroto 6dekari ima i ulica.
info: 071-290-878 barajte na ovoj broj !!!

 Велес    Општина: Велес

Прати Е-Маил

 Nikola

Потврден огласувач