Logo

Развотдник за Лада Самара

Број на оглас: 2046078 | Објавен на: 08.10.2018, 13:10
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Lada

Модел: Samara

Tип на делови: Палење делови/ свеќички

Цена: 600 МКД

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Разводникот е нов.

 Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

 ALEKSANDAR

Потврден огласувач