Logo

Motokultivator MITSUBISHI MM270 - uvoz od JAPONIJA- so freza

Број на оглас: 2046781 | Објавен на: 16.07.2018, 17:12
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 490 €

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


Мотокултиватор MITSUBISHI MM270
Увоз од ЈАПОНИЈА
Гориво - Бензин

Цена - 490 eur
Информации на телефон 075 457 991

 Неготино    Општина: Неготино

Прати Е-Маил

 ГУМИ ПРОТЕКТ ДООЕЛ (претпријатие)

Потврден огласувач