Logo

Motokultivator MITSUBISHI MT300 - uvoz od JAPONIJA- so freza

Број на оглас: 2046794 | Објавен на: 17.02.2018, 11:21
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 430 €

Категорија: Моторни Возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


Мотокултиватор MITSUBISHI MT300
Увоз од ЈАПОНИЈА
Гориво - Бензин

Цена - 490 eur
Информации на телефон 075 457 991

 Неготино    Општина: Неготино

Прати Е-Маил

 ГУМИ ПРОТЕКТ ДООЕЛ (претпријатие)

Потврден огласувач