Logo

Motokultivator YANMAR YTA401 - uvoz od JAPONIJA- so freza

Број на оглас: 2046924 | Објавен на: 11.03.2019, 18:26
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.190 €

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


Мотокултиватор YANMAR YTA401
Увоз од ЈАПОНИЈА
Гориво - Дизел

Цена - 1190 eur
Информации на телефон 075 457 991

 Неготино    Општина: Неготино

Прати Е-Маил

 ГУМИ ПРОТЕКТ ДООЕЛ (претпријатие)

Потврден огласувач