Logo

Prodavam zemja za gradini-parkovi-bavci

Број на оглас: 2047696 | Објавен на: 11.07.2017, 00:24
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Градина / Останато

Вид на оглас: Се продава


Prodavam zemja za ureduvanje na gradini, parkovi, bavci.
Cena po dogovor
tel 078-998-235

 Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

 Ohrid

Потврден огласувач