Logo

Потребен возач за Меѓународен транспорт

Број на оглас: 2048539 | Објавен на: 10.08.2020, 09:57
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Категорија: Возачи, Транспорт, Шпедиција

Пол : Машко

Образование: Не е важно

Возачка дозвола: Ц

Познавање на јазици: Не е важно

Компјутерски вештини : Не е важно

Цена: По Договор

Категорија: Вработување / Нудам работа

Вид на оглас: Се продава


Потребен е возач за меѓународен транспорт.
Возачот треба да има: сертификат за управување со возило, дозвола со Ц и Е категорија, минимално искуство,психо-физички да е стабилен и да има желба за работа.Пожелно е возачот да е од Штип или околните градови или населени места.Заработката е солидна, плаќање редовно после секој извршен налог.

 Штип    Општина:Штип

Прати Е-Маил

 dragan

Потврден огласувач