Logo

Ski Nosaci

Број на оглас: 2049414 | Објавен на: 20.01.2017, 15:36
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.000 МКД 1.100 МКД

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Багажник

Вид на оглас: Се продава


Prodavam nosaci za skii , nosacite se malce koristeni i se so zaklucivanje ne se magneti nego se stavaat na sipki

 Тетово    Општина: Тетово

Прати Е-Маил

 Filip

Потврден огласувач