Logo

Превоз на стока МК

Број на оглас: 2049425 | Објавен на: 16.04.2019, 12:15
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 800 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Услуги, Сервисери / Возило, Превоз, Транспорт / Останато

Вид на оглас: Се продава


Транспортни услуги Скопје локал и МК со лиценцирано возило- комбе, 1490 кг. Цената ќе биде предмет на договор во зависност од начинот соработка, од 700.00 до...

 Скопје    Општина: Карпош

Прати Е-Маил

 Zoran