Logo

SE PRODAVA RENAULT SCENIC 1.9 dci 2004 *PERFEKTNO*

Број на оглас: 2050155 | Објавен на: 18.01.2018, 13:42
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Renault

Модел: Scenic

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 06.2018

Сила на моторот: 88 kw / 120 ks

Цена: 3.500 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


SE PRODAVA RENAULT SCENIC 1.9 DCI 2004 GOD. REGISTRIRANO DO 20.06.2018
88 KW 120 KS 6 BRZINI
-KLIMA
-MAGLENKI
-SENZOR ZA DOZD
-8 AIRBAG
-NOVI GUMI
-CENTRALNA BRAVA
-ABS... ELEKTRIKA STAKLA
-REGISTRIRANO CELA GODINA
-NAPRAVEN SERVIS KOMPLET ULJE FILTRI
-EDNOSTAVNO DOJDETE I UVERETE SE VO PERFEKTNO VOZILO, ZACUVANA E MAXIMALNO VNATRESNOST I NADVORESNO ...POVELETE... TEL. 076 796 703

 Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

 IVAN

Потврден огласувач