Logo

FAROVI DESNI IVECO DAILY 09

Број на оглас: 2051243 | Објавен на: 16.11.2018, 17:31
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Други

Модел: IVECO DAILY

Tип на делови: Делови за каросерија

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


DESEN FAR ZA IVECO DAILY
2009 GODINA NOV BOSCH PAKETIRAN]
DONESEN OD SCHWEICARIA
PO DOGOVOR

 Тетово    Општина: Тетово

Прати Е-Маил

 semi

Потврден огласувач