Logo

СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО ОДЛИЧНА СОСТОЈБА

Број на оглас: 2051509 | Објавен на: 15.08.2016, 15:29
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 7

Квадратура: 196 m²

Број на спратови: 2 спрата

Греење: Дрва

Дворна површина: 191 m²

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО ОДЛИЧНА СОСТОЈБА, МОЖНА Е И ЗАМЕНА ЗА СТАН СО ДОПЛАТА. КУЌАТА Е НОВА ГРАДБА И Е ЛУКСУЗНО ОПРЕМЕНА. ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ ЈАВЕТЕ СЕ НА 076 719 450

 Неготино    Општина: Неготино

Прати Е-Маил

 Blagorodna