Logo

Otstranuvam pceli

Број на оглас: 2051567 | Објавен на: 20.05.2016, 21:20
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор
Цената е фиксна

Категорија: Услуги, Сервисери / Животински и растителен свет

Вид на оглас: Се продава


Otstranuvam pceli od kukji zgradi dvorovi od koi i da e nepozelni mesta

 Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

 Пчелар