Logo

Vikend Kuka vo Selo Lesnovo

Број на оглас: 2051805 | Објавен на: 06.01.2017, 00:08
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 100 m²

Број на соби: 6

Греење: Друго

Наместена: Не

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Викенд куќи

Вид на оглас: Се продава


Kukata e karabina,izgradena od kamen so 6 sobi i dvorno mesto od 300m2.
Se naoga odma nad Manastirot i moze da se vidi vo sekoe vreme.
Cena po dogovor!
Kontakt tel. 070-336-112

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 Tomislav