Logo

Се продава телевизор - gorenje.

Број на оглас: 2052184 | Објавен на: 21.04.2017, 19:43
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Останато

Производ: CRT - Класични

Големина: 81 cm (32 inch)

Цена: 700 МКД

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Телевизори / LCD / Плазма

Вид на оглас: Се продава


Телевизорот не работи, можи да се земи за делови.

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 Kire