Logo

Се продават шпорети - sloboda, во исправна состојба!

Број на оглас: 2052195 | Објавен на: 03.09.2017, 18:41
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Шпорети

Вид на оглас: Се продава


Половни шпорети марка - sloboda, во исправна состојба!

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 Kire

Потврден огласувач