Logo

Се продава када!

Број на оглас: 2052204 | Објавен на: 03.09.2017, 18:43
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 МКД

Категорија: Дом и Градина / Бања / купатило / Туш кади

Вид на оглас: Се продава


Кадата е добро сочувана во исправна состојба!

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 Kire

Потврден огласувач