Logo

PVC lajsni so mreza 10cm*10cm

Број на оглас: 2052780 | Објавен на: 17.11.2019, 18:48
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 22 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Градежни материјали

Вид на оглас: Се продава


ДЕЛУКС ПЛАСТИК - производство на ПВЦ лајсни со мрежа за фасада и продажба на сите фасадни материјали на големо и мало:
- мрежа за фасада 145г. - 970денари
- мрежа за фасада 125г. - 900денари
- типла за стиропор 10цм - 2ден.
- типла за стиропор 12цм - 2,2ден.
- типла за стиропор 16цм - 3ден
- стиропор(ECOPOR) по фабрички цени...
- ПВЦ лајсни со мрежа 10цм х 10цм =26ден=
- ПВЦ лајсни со мрежа 8цм х 8цм =24ден=
- ПВЦ лајсни со мрежа 7цм х 7цм =22ден=
Екстра цени за големопродажба.
Повелете ве очекуваме.
моб.075/521-668

 Скопје    Општина:Ѓорче Петров

Прати Е-Маил

 Deluxe Plastic (претпријатие)

Потврден огласувач