Logo

prodavam orizova niva

Број на оглас: 2053170 | Објавен на: 23.02.2018, 23:28
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 1100 m²

Тип на земјиште: Земјоделско

Цена: 1 €

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


070 960 272

Prodavam orizova niva 1,1 dekar, blizu Dolni Podlog, Kocani, kaj mesto vikano KAJ KRUSKATA.

070 960 272

 Кочани    Општина: Кочани

Прати Е-Маил

 T.

Потврден огласувач