Logo

Bosh za opel astra g

Број на оглас: 2053176 | Објавен на: 26.04.2017, 19:30
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Astra

Tип на делови: Резервни делови за мотори

Цена: 150 € Цената е фиксна 200 €

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Se prodava elektronski bosh za opel astra G 1.7TD 1998g
vo ispravna sostojba izvaden od kolata.

 Кичево

Прати Е-Маил

 boban

Потврден огласувач