Logo

renault scenic super sostojba moze zamena

Број на оглас: 2055206 | Објавен на: 27.03.2017, 19:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Renault

Модел: Scenic

Година: 2002

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Цена: 2.250 € Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


se prodava scenic 2002god. 1.9DCI 75 KW registrirana do 05.2017god.kolata e vo super sostojba motorot raboti perfektno smeneto ulje i filter.od oprema poseduva se sto moze da ima modelot t.e. full oprema :abs,el.prozori,al.bandazi,sezor za dozd,senzori za prolizguvanje,al.racki i dr.Moze zamena druga kola nad 2005god.registrirana do 05.2017god.tel:077/677-072 TEL:077/677-072

 Делчево    Општина: Делчево

Прати Е-Маил

 dejan