Logo

Transport prevoz na roba so kombe so licenca

Број на оглас: 2055452 | Објавен на: 20.10.2017, 07:22
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 900 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Услуги, Сервисери / Возило, Превоз, Транспорт / Логистика / Складирање

Вид на оглас: Се продава


- Transport na roba so kombe do 1.9t i 15m3 niz Makedonija
Ceni povolni isporaka na vreme

tel 078233959

 Скопје    Општина: Гази Баба

Прати Е-Маил

 Pece

Потврден огласувач