Logo

Nov uvoz na Skii od Svajcarija 076-687-446

Број на оглас: 2055549 | Објавен на: 12.01.2017, 11:02
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 15 € Цената не е фиксна

Категорија: Спортска опрема и активности / Зимски спортови – Скијање / Справи / Опрема

Вид на оглас: Се продава


Nova pratka na skii od CH. Od 10evra nagore... Povolni ceni.
Kontakt- 076-687-446 _Besir
s.Podgorci-Struga

Огласи од: BABA-Podgorci

BABA-Podgorci

Струга

Станете Премиум член

 Струга    Општина: Струга

Прати Е-Маил

 BABA-Podgorci

Потврден огласувач