Logo

Атрактивен плац во Љубаништа Охрид

Број на оглас: 2055840 | Објавен на: 23.05.2020, 18:33
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 1440 m²

Тип на земјиште: Градежно

Цена: 1 МКД

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Се продава атрактивен плац во Љубаништа -Охрид од 1440 м2.Без товари со имотен лист и извод од урбанистички план за градење П+2+ПК.
Може да се подели на помали парцели.

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 ПЛАЦ

Потврден огласувач