Logo

Pojacalo za vo kola 1000W

Број на оглас: 2056072 | Објавен на: 21.12.2018, 11:08
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Авто Hi-Fi и Навигација / Појачало

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Prodavam pojacalo za vo kola 1000 W komplet so kabli moze i zamena za telefon ili tablet

 /

Потврден огласувач